Większość biur rachunkowych „chwali się”, że dzięki nim jedynie co to będziesz musiał raz w miesiącu przekazać dokumenty kurierowi albo im bezpośrednio i nic więcej nie musi Cię interesować. Problem w tym, że najczęściej to „nie musi Cię interesować” przeradza się w „lepiej jakby Cię nie interesowało” i jak cokolwiek chcesz się dowiedzieć, o cokolwiek poprosić, to jest problem. U nas tego problemu nie ma, ponieważ sam masz wgląd do danych i wyników swojej firmy. Nie oznacza to, że musisz przyjechać do naszego biura i zajrzeć w segregator podpisany nazwą Twojej firmy, ale możesz to zrobić z każdego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy, wystarczy, że masz dostęp do internetu. To dzięki temu, że program księgowy, z którego korzystamy, jest dostępny całkowicie online, w przeglądarce internetowej i Ty, zostając naszym klientem, dostajesz do tego programu dostęp, więc do wszystkiego (no może prawie 😉) masz wgląd! Używając takiego programu otwieramy się w pełni dla Ciebie i Twojej firmy. Nasz oferta jest przeznaczona dla każdej firmy, która ceni sobie wygodę oraz wymaga od biura rachunkowego coś więcej niż tylko suchą usługę polegającą na księgowaniu faktur i tworzeniu deklaracji. Wgląd do danych swojej firmy to nie jedyna korzyść, którą niesie ze sobą program online. Reszta najważniejszych korzyści to:

 1. Bezpieczeństwo - wszystkie dane przechowywane są na serwerach producenta programu, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (RODO) oraz normą PN-ISO/IEC 27001:2007.
 2. Aktualizacje - oprogramowanie jest na aktualizowane po każdej zmianie prawa tak by było na bieżąco z przepisami.
 3. Program magazynowy i do fakturowania - to tak za darmo? Tak! Do Twojej dyspozycji, bez dodatkowych opłat, jest rozbudowany program magazynowy oraz program do fakturowania z różnymi szablonami faktur, w kilku językach i walutach obcych. Oba programy razem z księgowością są bardzo dobrze połączone, a co więcej, program do fakturowania jest dostępny w aplikacji mobilnej, co oznacza, że możesz wystawić i wysłać fakturę w dowolnym momencie za pomocą swojego telefonu!
 4. Program CRM - potrzebujesz prostego programu do CRM? Nie musisz dalej szukać, u nas masz to do dyspozycji za bycie naszym klientem, tylko i wyłącznie.
 5. Sklep internetowy – potrzebujesz lub chcesz założyć sklep internetowy? Wystarczy, że zostaniesz naszym klientem, a dostaniesz dostęp do platformy gdzie szybko i wygodnie stworzysz swój sklep internetowy za darmo, który oczywiście będzie całkowicie zsynchronizowany z magazynem i księgowością.
 6. Integracja z Allegro – sprzedajesz na Allegro? Jeżeli tak to na pewno zainteresuje Cię bardzo rozbudowana integracja programu z Allegro, która umożliwia wystawianie i zarządzanie aukcjami z poziomu programu oraz jest w pełni zsynchronizowana z magazynem i księgowością. Dzięki temu Twój stan magazynowany jest zawsze aktualny, a do sprzedanych produktów możesz bardzo szybko i wygodnie wystawić faktury lub paragony (za pomocą drukarki fiskalnej).
 7. Integracja z drukarkami fiskalnymi – dostępna jest również integracja z drukarkami fiskalnymi dzięki czemu szybko stworzysz i wydrukujesz paragony, a program dokona odpowiednich aktualizacji w magazynie.
 8. Inne integracje – dostępnych jest więcej integracji, które ułatwiają i usprawniają pracę. Niektóre z nich to Allegro, Yanosik, Blue Media, DotPay. Są też dostępne integracje z największymi bankami.
 9. Rozbudowane analizy - wiele różnych zestawień, porównań, raportów na temat Twojej firmy dostępne na wyciągnięcie ręki.
 10. Szybkie płatności - dajemy możliwość wykonania szybkiej płatności za faktury oraz do ZUS i US. Można wykonać jedną płatność za kilka faktur, program sam odpowiednio rozdzieli przelewy.
 11. Ewidencje - możliwe jest tworzenie umów zatrudnienia, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, rozliczanie samochodów w firmie. Wszystko łatwo i intuicyjnie.
 12. Moduł windykacyjny - w module tym wyszczególnione są faktury możliwe do odliczenia za tzw. "złe długi". Jest możliwość prowadzenia miękkiej windykacji poprzez wysyłanie powiadomień do dłużników prosto z modułu.

Brzmi interesująco? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Chcesz zobaczyć jak to działa? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami a my Ci wszystko pokażemy i odpowiemy na Twoje pytania. Nie ważne gdzie znajduje się Twoja firma, w innowacyjnym biurze rachunkowym, takim jak nasze, odległość nie ma żadnego znaczenia. Najnowsze rozwiązania, które stosujemy i na bieżąco ulepszamy, pozwalają w pełni z Tobą współpracować nawet jak jesteś fizycznie bardzo daleko. Nasza oferta w szczególności jest korzystna dla firm sprzedających na Allegro i/lub chcących otworzyć swój sklep internetowy. Dzięki wszystkim wyżej wymienionym korzyściom, mocno usprawnisz swoją sprzedaż na internetową, zyskując czas i pieniądze, a co najważniejsze, to nic Cię dodatkowo nie kosztuje! Wszystko co wyżej przeczytałeś jest zawarte w standardowej cenie usług księgowych, a cen wygórowanych nie mamy 😊

Nasza firma w liczbach

15

banków

10

firm leasingowych

15

towarzystw ubezpieczeniowych

1

wszystko w jednym miejscu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Umów się z nami

+48 507 075 708
[email protected]

Tutaj jesteśmy

CRF RaFin
ul. Liburnia 36
43-400 Cieszyn