Faktoring w największym uproszczeniu polega na szybkim finansowaniu faktur przez firmę faktoringową. Faktoring pozwala szybko otrzymać pieniądze za wystawioną fakturę dzięki czemu można znacząco zmniejszyć ryzyko utraty płynności finansowej. Faktoring najczęściej jest stosowany właśnie do finansowania faktur sprzedaży, ale może też być wykorzystany do opłacenia faktur zakupowych. Tak naprawdę można wyróżnić cztery produkty faktoringowe, które oczywiście możemy zaoferować.

  1. Finansowanie sprzedaży – finansowanie faktur sprzedażowych natychmiast po wystawieniu, bez branż wykluczonych. Polecane przede wszystkim w branży budowlanej i transportowej gdzie występują odległe terminy płatności i finansowanie innymi produktami (np. kredyt) jest utrudnione. Dostępne różne rodzaje faktoringu, bez regresu, z regresem, cichy itd.
  2. Finansowanie zakupów – zwrot pieniędzy za zakupy. Odzyskaj szybko pieniądze za cykliczne, powtarzalne zakupy!
  3. Finansowanie pojedynczej sprzedaży – masz pojedynczą należność z odległym terminem płatności? Nie masz stałych kontrahentów by skorzystać z tradycyjnego faktoringu? Nie ma problemu, już teraz „sprzedaj” swoją fakturę i ciesz się pieniędzmi od razu!
  4. Finansowanie pojedynczego zakupu – nowość na rynku faktoringu! Potrzebujesz dokonać pojedynczego zakupu, np. środka trwałego? Jeżeli tak to skorzystaj z finansowania faktury zakupu, a spłatę można rozłożyć nawet na 12 miesięcy. Działa to praktycznie tak jak krótkoterminowa pożyczka inwestycyjna, na konkretny cel.

Co więcej, mamy możliwość przeprocesowania wniosku online, a z umową przyjedzie kurier dzięki czemu szybko i wygodnie możesz zacząć korzystać z faktoringu!

Masz jakiekolwiek pytania odnośnie faktoringu? Chcesz poznać dokładną ofertę? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i rzetelnie przedstawimy ofertę. Pamiętaj, że nasze usługi nic Cię nie kosztują, są darmowe!

Nasza firma w liczbach

15

banków

10

firm leasingowych

15

towarzystw ubezpieczeniowych

1

wszystko w jednym miejscu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Umów się z nami

+48 507 075 708
[email protected]

Tutaj jesteśmy

CRF RaFin
ul. Liburnia 36
43-400 Cieszyn