Kredyt hipoteczny to obecnie jedna z najpopularniejszych form udzielania kredytów, mimo, że jest przeznaczony na konkretny cel czyli na zakup, budowę lub remont domu, mieszkania czy innej nieruchomości. Potrzeba mieszkaniowa jest jednak jedną z najważniejszych naszych potrzeb, a zakup lub budowa własnych czterech kątów wiąże się z ogromnym wydatkiem, którego większość osób lub par nie są wstanie od tak udźwignąć. Dlatego też większość, w szczególności rodzin i par, posiada kredyt hipoteczny lub zastanawia się nad jego zaciągnięciem. Kredyt hipoteczny, w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego, wymaga sporo formalności, jest skomplikowany i zawiły, posiada więcej dodatkowych opłat i wymaganych produktów (w zależności od oferty) oraz proces jego uzyskania wymaga dużo czasu (1-2 miesiące). To wszystko powoduje, że nie tak prosto podjąć dobrą decyzję odnośnie kredytu hipotecznego i poradzić sobie później z wszystkimi formalnościami. Warto więc w takiej sytuacji zaciągnąć odpowiedniej porady oraz pomocy w formalnościach i tutaj my wychodzimy ze swoją ofertą! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę ofert kredytów hipotecznych z największych banków ich udzielających. Nasza oferta jest wystarczającą by dobrać jak najkorzystniejszą i jak najlepiej dopasowaną ofertę dla Ciebie. Jeżeli oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca to potem możesz liczyć na naszą pomoc od początku do końca czyli do uruchomienia kredytu. Obecnie kredyty hipoteczne udzielane są nawet na 30 lat, co powoduje, że nawet przy dużej kwocie kredytu rata może okazać się do udźwignięcia. Jeżeli uważasz zatem, że nie masz szans na kredyt to mimo wszystko zapraszamy do bezpłatnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

  • bezpłatną, wstępną analizę Twojej zdolności kredytowej
  • bezpłatny, prosty raport z baz kredytowych z aktualnymi zobowiązaniami, zadłużeniami i punktacją (w razie konieczności), który nie zapisuje się w bazach więc nie pogarsza punktacji!
  • przedstawienie ofert bankowych z najatrakcyjniejszymi warunkami (RRSO już od 4%!), w tym aktualnych promocji, z którymi jesteśmy na bieżąco, oraz ofert dostępnych tylko dla pośredników takich jak my!
  • pełną i rzetelną informację na temat przedstawianej oferty
  • niezależność – nie współpracujemy bezpośrednio z żadnym bankiem i żadnego banku nie faworyzujemy dzięki czemu masz pewność, że przedstawimy Ci naprawdę najkorzystniejszą ofertę
  • brak przedpłat, opłat brokerskich, ukrytych opłat itp.
  • bezpłatne przeprocesowanie wniosku kredytowego
  • wsparcie na każdym etapie procesu, aż do podpisania umowy kredytowej z bankiem i uruchomienia kredytu

Stajesz przed problemem związanym z kredytem hipotecznym i potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do nas! Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Pamiętaj, że nasze usługi nic Cię nie kosztują, są darmowe!

Nasza firma w liczbach

15

banków

10

firm leasingowych

15

towarzystw ubezpieczeniowych

1

wszystko w jednym miejscu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Umów się z nami

+48 507 075 708
[email protected]

Tutaj jesteśmy

CRF RaFin
ul. Liburnia 36
43-400 Cieszyn