Jeżeli spotkaliście się pojęciem pożyczki hipotecznej to zapewne zastanawiacie się czym to się różni od kredytu hipotecznego? Zasadnicza różnica jest taka, że pożyczka hipoteczna jest udzielana pod zastaw posiadanej już nieruchomości i kwotę z tej pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczka hipoteczna nie jest udzielana na warunkach kredytu hipotecznego, jest trochę droższa, ale za to tańsza od kredytu gotówkowego więc w przypadku posiadania nieruchomości jest to ciekawa alternatywa. Jest to najtańszy sposób na pozyskanie środków na dowolny cel.

Poza tym, pożyczka hipoteczna udzielana jest na trochę krótsze okresy niż kredyt hipoteczny tj. maksymalnie 25 lat oraz LTV (stosunek kwoty pożyczki do wartości nieruchomości) przeważnie nie przekracza 80% (kredyt hipoteczny - 90%). Co do formalności i procesu to praktycznie wszystko jest takie samo jak przy kredycie hipotecznym (więcej: kredyty hipoteczne), więc trochę tych formalności trzeba załatwić i na samą pożyczkę co nieco zaczekać.

Oczywiście w całym procesie pozyskiwania pożyczki hipotecznej my służymy pomocą oraz fachową i korzystną radą. Tak więc jeżeli jesteś zainteresowany/a atrakcyjną ofertą pożyczki hipotecznej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

  • bezpłatną, wstępną analizę Twojej zdolności kredytowej
  • bezpłatny, prosty raport z baz kredytowych z aktualnymi zobowiązaniami, zadłużeniami i punktacją (w razie konieczności), który nie zapisuje się w bazach więc nie pogarsza punktacji!
  • przedstawienie ofert bankowych z najatrakcyjniejszymi warunkami (RRSO już od 5%!), w tym aktualnych promocji, z którymi jesteśmy na bieżąco, oraz ofert dostępnych tylko dla pośredników takich jak my!
  • pełną i rzetelną informację na temat przedstawianej oferty
  • niezależność – nie współpracujemy bezpośrednio z żadnym bankiem i żadnego banku nie faworyzujemy dzięki czemu masz pewność, że przedstawimy Ci naprawdę najkorzystniejszą ofertę
  • brak przedpłat, opłat brokerskich, ukrytych opłat itp.
  • bezpłatne przeprocesowanie wniosku kredytowego
  • wsparcie na każdym etapie procesu, aż do podpisania umowy kredytowej z bankiem i uruchomienia kredytu

Skontaktuj się z nami i sprawdź czy mamy dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę. Pamiętaj, że nasze usługi nic Cię nie kosztują, są darmowe!

Nasza firma w liczbach

15

banków

10

firm leasingowych

15

towarzystw ubezpieczeniowych

1

wszystko w jednym miejscu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Umów się z nami

+48 507 075 708
[email protected]

Tutaj jesteśmy

CRF RaFin
ul. Liburnia 36
43-400 Cieszyn