Wynajem długoterminowy to stosunkowo nowy i jeszcze raczkujący produkt, chociażby w Polsce. Dotyczy on tylko i wyłącznie samochodów osobowych oraz dostawczych/ciężarowych do 3,5 tony. Wynajem długoterminowy jest przeznaczony dla firm i osób, które nie chcą wykupywać samochodu po okresie finansowania, tylko zaopatrzyć się w nowy. Wykup jest w tym przypadku nieobowiązkowy. Co więcej, w wynajmie długoterminowym rata jest niższa niż w leasingu poprzez możliwość zastosowania większego wykupu, ale do jego obliczenia trzeba podać roczny limit kilometrów, którego przekroczenie skutkuje dodatkowymi opłatami. Dodatkowo w wynajmie długoterminowym można skorzystać z różnych wariantów obsługi serwisowej co szczególnie jest przydatne dla osób, które nie mają czasu zaprzątać sobie głowy serwisowaniem samochodu, tylko chcą nim po prostu jeździć. Jak widać, wynajem długoterminowy stanowi ciekawą alternatywę do leasingu i jeżeli samochód traktuje się w kategoriach tylko i wyłącznie narzędzia pracy, które co jakiś czas należy wymienić na nowe, to warto się nad tym produktem pochylić. Wynajem długoterminowy sprawdzi się też idealnie w przypadku flot samochodów.

Poszukujesz nowego samochodu, ale nie masz sprecyzowanego modelu albo nie umiesz się zdecydować? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi, atrakcyjnymi ofertami na wynajem długoterminowy nowych samochodów osobowych, które znajdują się tutaj. Jesteśmy przekonani, że oferty te przypadną Ci do gustu, a trochę ich mamy! W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

  • bezpłatną, wstępną analizę zdolności kredytowej Twojej firmy
  • bezpłatny, prosty raport z baz kredytowych z aktualnymi zobowiązaniami, zadłużeniami i punktacją (w razie konieczności), który nie zapisuje się w bazach więc nie pogarsza punktacji!
  • przedstawienie ofert firm leasingowych z najatrakcyjniejszymi warunkami, w tym aktualnych promocji!
  • pełną i rzetelną informację na temat przedstawianej oferty
  • niezależność – nie współpracujemy bezpośrednio z żadną firmą leasingową i żadnej firmy nie faworyzujemy dzięki czemu masz pewność, że przedstawimy Ci naprawdę najkorzystniejszą ofertę
  • brak przedpłat, opłat brokerskich, ukrytych opłat itp.
  • bezpłatne przeprocesowanie wniosku
  • wsparcie na każdym etapie procesu, aż do podpisania umowy i odebrania kluczyków od Twojego samochodu!

Masz wątpliwości odnośnie wynajmu długoterminowego? Chciałbyś zadać dodatkowe pytania? Nie krępuj się i zrób to już teraz. Wszystko dokładnie wyjaśnimy i w razie zainteresowania przygotujemy atrakcyjną ofertę lub przedstawimy te już gotowe. Pamiętaj, że nasze usługi nic Cię nie kosztują, są darmowe!

Nasza firma w liczbach

15

banków

10

firm leasingowych

15

towarzystw ubezpieczeniowych

1

wszystko w jednym miejscu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Umów się z nami

+48 507 075 708
[email protected]

Tutaj jesteśmy

CRF RaFin
ul. Liburnia 36
43-400 Cieszyn